Mentoring program

Znáte tu ohromnou radost, když vás někdo inspiruje? Úlevu, když vám poradí, když máte možnost konzultovat svůj nápad a slyšíte přínosnou zpětnou vazbu?

K tomu všemu však vedle sebe potřebujete “parťáka” ideálně z HR, který mluví stejnou řečí jako vy a má zkušenosti s tím, co teď zrovna řešíte. 

Náš #suHR mentoringový program jsme postavili na maximálním sdílení informací, zkušeností, které se nedají vyčíst z knih, podpoře a propojování HR profesionálů na různých úrovních, kteří mají radost z toho, že si informace nenechávají pro sebe a šíří je dál. 

Pro koho je program určen?

#suHR Mentoring je prostorem kde se setkávají mentees, kteří hledají radu, inspiraci, bezpečný prostor pro konzultace, s mentory, které naplňuje možnost podělit se o své zkušenosti získané praxí, obohatit jiné, čerpat inspiraci, učit se o sobě samých a získávat nové pohledy na věc.

Jak bude program vypadat?

Celý program bude probíhat od ledna do června 2020. Čekají nás odborné workshopy, přednášky, konzultace, exkurze do firem a samozřejmě samotná práce mentora a menteeho.

S čím počítat před zapojením se do programu?

Mentor. U zapojených mentorů očekáváme seniorní zkušenosti z oblasti HR/Talent Managementu a chuť předávat je dál.

Mentee. Každý mentee by se měl do programu přihlašovat s definovaným tématem, kterému se bude chtít v rámci #suHR mentoringu věnovat.

Cena #suHR mentoring programu je pro každého menteeho 2000 Kč.

Zajímá vás něco dalšího?

Napište nám na mentoring@suhr.cz. Těšíme se! 💛

#suHR tým

#suHR na sociálních sítích

Pro nejnovější informace o akcích a novinkách ze světa #suHR sledujte naše sociální sítě.

Facebook

LinkedIn