Pokročilá akademie

Intenzivní online HR kurz pro všechny, kteří se chtějí komplexně a prakticky podívat na všechny HR procesy napříč životním cyklem zaměstnance v organizaci. Ukážeme si, jak fungují v praxi, poslechneme si reálné příběhy firem a na praktických příkladech a cvičeních si studenti na vlastní kůži vyzkouší, jak tyto procesy designovat.

Začínáme
22. září 2024

20+
profesionálů

70+
hodin studia

speedmentoring
konzultace

Pokročilá akademie je interaktivní HR školení, kde se za tři měsíce naučíte vše, co je potřeba pro rychlý posun a rozvoj v HR kariéře. Potkáte lektory, mentory, dostanete skripta i individuální kariérovou konzultaci.

15 900 Kč
bez DPH
70 hodin studia a 20+ zapojených profesionálů70 hodin studia a 20+ zapojených profesionálů
Speedmentoring a kariérní konzultaceSpeedmentoring a kariérní konzultace
7 praktických cvičení, 10 interaktivních přednášek a 2 workshopy7 praktických cvičení, 10 interaktivních přednášek a 2 workshopy
Vzdělávací materiály a certifikátVzdělávací materiály a certifikát
Chci se přihlásit

Za 3 měsíce se stanete schopnými HR Business partnery.

Začneme aktuálními trendy v HR, postoupíme k celému procesu náboru a employer brandingu, pokračovat budeme přes vzdělávání, performance management a odměňování zaměstnanců a dostaneme se až k offboardingu. Chybět nebudou ani lekce o práci s daty v HR, zákoník práce a panelová diskuze o krizových HR situacích.
Vytvoříme si konkrétní HR strategii, na které budete pracovat společně s dalšími studenty a konzultantem. Vyzkoušíme si designovat performance management system nebo spočítat personální náklady. Potkáme se s konzultanty, lektory a dalšími profesionály v rámci speedmentoringu a kariérních konzultací.
Jak vypadají studijní materiály?
Stáhněte si vzorový úkol zdarma.
Stáhnout úkol

Kdy se do Pokročilé akademie přihlásit?

Pokud máte 1-3 roky zkušeností v HR. Znáte základy a chcete jít více do hloubky a inspirovat se.
Pokud jste zatím řešil/a pouze jednu oblast a chcete se zaměřit na všechny HR procesy.
Pokud jste po kariérní pauze a chcete si osvěžit, co vše HR obnáší a podívat se do praxe.

Témata, která v Akademii probereme:

Aktuální trendy v HR

Co aktuálně hýbe světem HR? Kde všude můžeme využít umělou inteligenci? V rámci úvodní lekce Akademie se podíváme na to, jaké přístupy a trendy v HR aktuálně pozorujeme.

Strategie Employer Brandingu

S ohledem na situaci na trhu práce téma employer brandingu řeší víceméně každá firma, která chce přilákat kvalitní uchazeče. Řekneme si, jak na HR marketing nebo co je EVP.

Inzerce a sourcing

Tématu vyhledávání kandidátů budeme věnovat jeden celý nedělní workshop. Jedná se o velmi důležitou disciplínu vzhledem k aktuální situaci na trhu práce. Ukážeme si nástroje a techniky, které nás dostanou k těm správným kandidátům blíž.

Vedení pohovorů

Podíváme se, jak správně pohovory vést a na co a jak se vhodně ptát. Řekneme si, jak používat behaviorální a situační otázky. Kromě této nejčastější výběrové metody se zaměříme i na další metody výběru (assessment centre, psychodiagnostika, testy) a zjistíme jejich výhody a limity. Lekce proběhne formou workshopu.

Tvorba vzdělácí strategie

Jak vhodně a efektivně rozvíjet talenty, které už ve firmě máme? Jak připravit vzdělávací program pro dospělé? Jak se dá přistupovat k řízení kariéry a nástupnictví? Na to a mnohem víc se podíváme v lekci zaměřené na vzdělávání a rozvoj.

Offboarding

Ukážeme si, jaké jsou možnosti ukončení spolupráce se zaměstnancem, co vše je potřeba při odchodu ze společnosti řešit i to, jak pracovat se zpětnou vazbou a jak odcházejícímu zaměstnanci pomoci na trhu práce.

Práce s daty v HR

Povíme si, jaká data v HR sledujeme, jak je interpretovat a jak s nimi následně pracovat. Lekce proběhne formou workshopu a studenti si tak budou moci práci s daty vyzkoušet přímo v Akademii.

Krizové HR situace a jejich možná řešení

V rámci panelové diskuze probereme, jaké nejčastější krizové situace v HR zažíváme a jak je možné je řešit, v rámci diskuze bude možné sdílet i vlastní krizové situace a společně nalézat efektivní řešení

Zákoník práce

Během jedné lekce nedokážeme projít všechny paragrafy, ale projdeme ty nejdůležitější základy (třeba vznik a ukončení pracovního poměru) a nejčastější neduhy pracovního práva.

98 % absolventů by nás doporučilo dále

Jsem si víc jistá ve svých rozhodnutích, zároveň jsem poznala fakt skvělý lidi, rozšířila síť, což se hodí vždycky. Nejvíc přínosný mi přišel speed mentoring a praktické úkoly.

Lucie Šestáková

IT Talent Acquisition & Training Specialist DODO

Účast v SUHR Pokročilé Akademii vnímám zpětně jako skvělé rozhodnutí. Dalo mi to spoustu teoretických i praktických zkušeností, které teď využívám a taky na nich stavím dále. Jako přidanou hodnotu vnímám především týmovou spolupráci na fiktivní firmě.

Jana Vřesňáková

Specialistka náboru Air bank

Jsem sebevědomější v tom, co jednotlivé procesy v HR obnášejí. A mám kontakty, na které se mohu obrátit, když bude potřeba. Rozhodně se k materiálům i komunitě budu vracet.

Lucie Jurystová

People & Projects & Executive Leader

Hodně na mě udělal dojem možnosti kariérového poradenství a speed mentoring - to je, za mě úplně top a především obrovská výhoda oproti jiným kurzům.

Eva Bičanová

HR Generalist ABB

Díky akademii vím, že jsem v obraze, znám odborné výrazy, které jsem neznala ani před nástupem na rodičovskou dovolenou a to mě těší. 🙂

Lucie Pavlíková

HR Specialist ENERGO-PRO

Zpracovávám nyní z nabitých znalostí HR strategii pro naši firmu. Dosud tu žádná nebyla.

Soňa Sípková

Personalista CZ-AUTO SYSTEMS

Od 22. září se ponoříme do světa HR.

Čeká nás 12 týdnů intenzivní online výuky, interaktivních přednášek, workshopů, diskuzních setkání nad case studies reálných firem odrážející životní cyklus zaměstnance v organizaci.
Při splnění 80% docházky na lekcích, finálního testu a dokončení úkolů získají absolventi SUHR certifikát a trvalé zapojení do alumni komunity, pro kterou pořádáme speciální akce a workshopy.
15 900 Kč
bez DPH
Chci se přihlásit

Často se ptáte a my moc rádi odpovídáme.

Co si z Akademie odnesu?

Načerpáte komplexní know-how v HR: probereme totiž všechna klíčová témata, která pro fungování v HR potřebujete. Kromě pravidelných lekcí získáte nespočet doplňujících materiálů a doporučení ke čtení. K dispozici budete mít i konzultanta z oboru, na kterého se můžete obracet s doplňujícími otázkami při řešení praktických úkolů. Stejně tak poznáte mnoho odborníků z HR a navážete kontakty s dalšími nadšenci z oboru.

Jak se můžu na Akademii přihlásit?

Stačí vyplnit registrační formulář. Do týdne Vám na e-mail pošleme všechny nezbytné detaily a informace k platbě.

Je vhodné Akademii absolvovat jako úplný nováček bez praxe?

Akademie je vytvořena pro pokročilé HRisty s 1-3 lety zkušeností v oboru. Pokud jste začátečník, mrkněte na naši Startovací akademii. 🙂

Jak moc je Akademie časově náročná?

Vše se liší podle toho, jak který student k Akademii přistupuje. Průměrně to bude 6 hodin za týden.

Jak a kde bude Akademie probíhat?

Akademie bude probíhat online. Potkávat se budeme přes Zoom, jednotlivé lekce budeme nahrávat a poskytneme vám záznamy. Ke sdílení materiálů a úkolů budeme používat Google Classroom. Obsah jednotlivých lekcí sdílíme výše. Třikrát se potkáme také offline – na úvodním networkingu, na speedmentoringu a také na slavnostním zakončení Akademie.

Jak často do roka se Akademie opakuje?

Akademii organizujeme na jaře a na podzim.

Nabízíte nějakou slevu rodičům či studentům?

Na každou Akademii máme alokovaných několik míst pro stipendisty, to mohou být rodiče na rodičovské, studenti, nezaměstnaní a kdokoli, kdo si nemůže dovolit zaplatit celou cenu Akademie. Žádost o stipendium je součástí registračního formuláře.