Videokurzy

Praktické videokurzy pro všechny, kteří se chtějí komplexně a prakticky zorientovat v HR a příbuzných oborech. V rámci všech videokurzů se podíváme na konkrétní příklady z praxe, osvědčené postupy a vyzkoušené tipy a triky. To nejlepší ze své praxe nám předají zkušení profesionálové z oboru.

Web - fotky (39) (1)
Chcete se naučit, jak na pohovorech poznat skutečné talenty a jak najít ty nejlepší pro vaši firmu? 
Behaviorální pohovory jsou založeny na předpokladu, že minulé chování je dobrým indikátorem budoucího chování, a proto jsou účinným nástrojem při výběru těch správných  kandidátů. 
Připojte se k našemu online kurzu a naučte se vést pohovor efektivně, správně formulovat otázky a identifikovat klíčové dovednosti a kompetence uchazečů
Chci vědět víc
Web - fotky (40) (1)
Trápí vás nedostatek kandidátů, pasivní nábor už vám dávno nestačí a chcete se stát mistrem v hledání skvělých kandidátů? Na kurzu se dozvíte, jak efektivně hledat kandidáty na různé pozice a jak využít veškeré trendy, které současné doba nabízí. 
Kurz vás provede celým procesem sourcingu od správné přípravy a market mappingu, přes vhodnou volbu různých nástrojů, psaní úvodní zprávy uchazečům až po vyhodnocení a měření úspěšnosti sourcingu.
Chci vědět víc
Web - fotky (41) (1)
Tápete v tom, jak ve firmě sestavit a nastavit kvalitní náborový proces od začátku až do konce nebo chcete vylepšit ten stávající? Jste nově v roli, kdy jste zodpovědni za celý recruitment a nevíte odkud začít? 
Kurz vás krok po kroku provede nastavením celého náborového procesu od definování nové pozice, přes inzerci, prescreening až po samotný pohovor a vyjednávání o nabídce. Naučíte se jak celý recruitment nastavit, tak aby byl efektivní, příjemný pro všechny strany a pomohl v budování brandu firmy. 
Chci vědět víc
Web - fotky (42) (1)
Je součástí vaší agendy interní komunikace ve firmě a vy nevíte od čeho začít? Nebo máte pocit, že komunikace ve vaší společnosti vázne a vy s tím chcete něco udělat? 
Společně se podíváme na to, jaké jsou první kroky při nastavování interní komunikace, jak vůbec přesvědčit vedení, že je potřeba se interní komunikaci věnovat, a jak vyčíslit její přínos. Představíme si různé komunikační kanály včetně toho, kdy a pro jakou cílovou skupinu je vhodné je použít a naučíme se vyhodnotit jejich úspěšnost. 
Chci vědět víc
Web - fotky (43) (1)
Nejste si jisti, za jakých podmínek můžete jako zaměstnavatel dát zaměstnanci výpověď, co vše si pro tyto situaci připravit, jak správně napsat vytýkací dopis nebo jak vůbec se zaměstnancem jednat, abyste se rozloučili v dobrém?
Ukončení pracovního poměru je nedílnou součástí HR procesů, není to nic jednoduchého a vyžaduje to velkou znalost a podporu ze strany HRistů.  V případě, že se firma nebo manažer rozhodne s někým ukončit spolupráci, velmi pravděpodobně to bude právě HR, za kým se jako první půjde poradit.  Praktický videokurz jsme připravili pro všechny, kdo chtějí být na tyto situace připraveni.
Chci vědět víc
Web - fotky (44) (1)
Kvalitní značka zaměstnavatele je ta největší konkurenční výhoda  před ostatními společnostmi na trhu. Zajímá vás, jak ji strategicky budovat, jak přilákat talentované a angažované zaměstnance a díky tomu získat náskok před konkurencí? Budování značky je běh na dlouhou trať a my si na praktických příkladech krok po kroku ukážeme, jak na to. 
Společně se podíváme na to,  jaký je rozdíl mezi externím a interním employer brandingem a proč je potřeba se věnovat oběma směrům.  Ukážeme si příklady konkrétních aktivit u různých firem a vysvětlíme si základní pojmy jako je EVP (employee value proposition) včetně toho, proč je dobré ji mít a co vaší firmě může přinést.  Kvalitní employer branding není levná záležitost, a proto se naučíme, jaké základní ukazatele pro začátek měřit a jak přesvědčit vedení, že tato investice má smysl. 
Chci vědět víc
Web - fotky (45) (1)
Chcete mít jistotu, že vybíráte ty správné talenty nebo že vaše zaměstnance rozvíjíte v tom, co opravdu potřebují? Základem pro dobrá rozhodnutí o lidech jsou data, kterými je můžete podložit. A jednou z cest k nim může být realizace výběrových assessment center (AC) či rozvojových development center (DC). Zvažujete využití tohoto nástroje, ale nejste si jistí, že je to pro vás to pravé a už vůbec ne,  čím případně začít?  
Náš videokurz vás provede celým procesem krok po kroku. Získáte praktický návod,  jak nad celou přípravou a realizací přemýšlet. Dostanete tipy na to, co funguje dobře, na co si dát pozor a co v celém procesu určitě nevynechat. 
Chci vědět víc
Videokurz_Lokajickova (1) (1)
Cítíte se zahlceni neshodami mezi zaměstnanci a manažery a chcete najít účinný způsob, jak je vyřešit? Řešení konfliktů na pracovišti může být náročné, ale náš videokurz vám ukáže, jak na to. Naučíte se, jak využít mediaci pro efektivní řešení sporů, obnovit harmonii v týmu a vytvořit zdravé pracovní prostředí. Projdeme si konkrétní příklady z praxe, projdeme celý proces mediace a ukážeme si techniky, které můžete jako HR specialisté využít. Náš kurz vás provede celým procesem krok po kroku, poskytne praktický návod a nabídne tipy, co funguje dobře, na co si dát pozor a co v celém procesu určitě nevynechat.
Chci vědět víc