SUHR konference

Networking, sdílení, inspirace, mentoring, praktické workshopy, aktuální HR trendy, vzdělávání, nová propojení, nové možnosti.

19. září 2024, Impact Hub Praha D10

Chci svou vstupenku

Buďte u toho s námi.

Na workshopech

Cílem naší konference je, aby si z ní její účastníci něco opravdu odnesli. Čekají nás proto praktické workshopy postavené na konkrétních case studies reálných firem.

Během networkingu

Všechny naše aktivity stavíme na aktivním propojování členů komunity. Ani u konference tomu nebude jinak. Máme připravené networkingové aktivity i volný networking.

U prezentací

Víme, co aktuálně hýbe světem HR a co potřebujeme vědět, abychom svou práci dělali rádi a efektivně. Ti nejzkušenější z nás budou na konferenci sdílet své znalosti i to, co se nepovedlo.

Na mentoringu

Máme vyzkoušené, že to, co nejvíce posouvá, je čas zkušeného profesionála věnovaný pouze nám a našim konkrétním potřebám. I to zažijeme na konferenci.

19. září 2024
od 14:00
8 hodin
vzdělávání a networkingu
120+
kolegů z oboru
workshopy
mentoring

Zažijeme trochu jinou konferenci.

O vlastní konferenci sníme už pár let. Chceme akci, která bude odrážet to, jakým způsobem v SUHR fungujeme.
Zveme vás proto na trochu jinou konferenci, kde budeme s řečníky diskutovat, pracovat na konkrétní case study během praktických workshopů, networkovat s lidmi z komunity, řešit aktuální výzvy se zkušenými mentory, otvírat zásadní oborová témata, pracovat s trendy a kde především najdeme podporu a inspiraci.
Chcete-li se zapojit jako dobrovolníci či partneři konference, napište nám prosím na diana@suhr.cz. Ozveme se s nabídkou partnerství. 
Web - fotky-5

Budeme spolu trochu moc HR.