Akademie pro HR manažery

V intenzivním online školení podpoříme HR manažery a HR Business Partnery, kteří se chtějí vzdělávat, inspirovat aktuálními trendy a získat strategické znalosti a dovednosti. Půjdeme do hloubky, otevřeme strategická témata, podíváme se na rozpočty, finanční plánování, digitální nástroje a důležitá data, se kterými je dobré pracovat.

Chci se přihlásit
50+
hodin studia
30+
zapojených profesionálů
HR strategie
pro reálnou firmu
speed mentoring
panelové diskuze

Témata, která v Akademii probereme:

Aktuální trendy v HR

Ukážeme si, jaké jsou aktuální trendy v HR a jak můžeme naši práci obohatit tím, co hýbe světem HR v České republice i v zahraničí. Zejména se naučíme, jak pracovat s umělou inteligencí a jak ji využít v rámci zavedených HR procesů.

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců a práce s talenty

Naučíme se nacházet, rozvíjet a podporovat talenty. Ukážeme si, jak být na základě toho jako HR dobrou podporou pro zaměstnance i manažery, jak designovat interní vzdělávací programy - např. interní mentoring program a další.

People Analytics

V praktických workshopech se naučíme pracovat se všemi daty v rámci životního cyklu zaměstnance v organizaci. Ukážeme si, jak pracovat s recruitment i interními daty v souvislosti se strategickým HR vyjednáváním a plánováním.

Kariérové poradenství pro HR

Ukážeme si, jak podpořit zaměstnance v jejich rozvoji a jak být partnerem na jejich kariérní cestě. Naučíme se aplikovat techniky kariérového poradenství ve vztahu k interním zaměstnancům s cílem rozvíjet a podporovat talenty.

Workforce planning

Naučíme se efektivně plánovat a pracovat s rozpočty a na základě toho kvalitně spolupracovat s byznysem v rámci strategického plánování. Nasdílíme také tipy a triky, na co si dát pozor a kde hledat další inspiraci..

HR controlling

Ukážeme si, jak pomocí čísel vyjadřovat přínos HR oddělení pro cíle společnosti, co se nejvíce sleduje a jaké reporty nejčastěji představujeme managementu. Po lekci se dokážete orientovat v číslech a správně je interpretovat byznysu.

Digitalizace v HR

Naučíme se zefektivnit a usnadnit práci v HR díky digitálním nástrojům. Ukážeme si, jaké nástroje lze z pozice využít a pro jaké HR procesy. Předneseme konkrétní čísla, příklady a case studies, jak může digitalizace skutečně pomoci.

Compensation and benefits

Ukážeme si, jak přistupovat ke strategii a struktuře odměňování. Podíváme se na aktuální trendy v benefitech včetně zaměstnaneckých akcií a otevřeme také například téma transparentního odměňování.

Aktuální trendy pracovního práva

Vysvětlíme si, jaké trendy v oblasti pracovního práva by neměly uniknout žádnému HR manažerovi. Představíme novelu zákoníku práce a aktuální změny v praxi včetně toho, co dalšího se chystá.

V tomto praktickém HR školení se za pět měsíců a více než 70 hodin studia s 30+ mentory, lektory a konzultanty naučíme aplikovat aktuální trendy a techniky do vlastní práce.

Pojďte do toho s námi.

Jak Akademii hodnotí naši absolventi?

Staňte se s námi schopnými HR manažery a HR Business partnery.

Často se ptáte a my moc rádi odpovídáme.

Jak se můžu do Akademie přihlásit?

Stačí vyplnit registrační formulář. Obratem Vám na e-mail pošleme všechny nezbytné detaily a informace k platbě.

Co si z Akademie odnesu?

Načerpáte komplexní a podrobné know-how v HR. Kromě pravidelných lekcí získáte nespočet doplňujících materiálů a doporučení ke čtení. K dispozici budete mít i konzultanta a experty z oboru, na které se můžete obracet s doplňujícími otázkami. Stejně tak poznáte mnoho odborníků z HR a navážete kontakty s dalšími nadšenci z oboru.

Co když mám doplňující dotaz?

V takovém případě se nám prosím ozvěte na [email protected]. Jsme tu pro Vás! 🙂

Je vhodné Akademii absolvovat jako úplný nováček bez praxe?

Ne, tato Akademie je pouze pro zkušené HRisty. Pro úplné nováčky je naše Startovací akademie, tam vysvětlíme vše od základů. 🙂

Jak moc je Akademie časově náročná?

Potkáváme se dle sylabu 2x do týdne. V průměru Vám akademie zabere 5h týdně. V závěru akademie Vás čeká týmová práce – zpracování strategie pro reálnou firmu, takže je potřeba počítat i s časem na týmové setkání a konzultace s metnorem a kooperaci s firmou (viz sylabus).

Nabízíte nějakou slevu rodičům či studentům?

Na Akademii máme alokovaných několik míst pro stipendisty, to mohou být rodiče na rodičovské, studenti, nezaměstnaní a kdokoli, kdo si nemůže dovolit zaplatit celou cenu. Žádost o stipendium je součástí registračního formuláře.