Sdílejte s námi

Máte chuť sdílet s komunitou HRistů své zkušenosti, znalosti a dovednosti?
Pomoci jim posunout se v kariéře i osobnostně a otevřít jim nové obzory?
Pojďte s námi sdílet a vzdělávat!

V rámci všech našich vzdělávacích aktivit usilujeme o propojení zkušených profesionálů s juniornějšími kolegy. Věříme, že předáváním znalostí a zkušeností a učením se od sebe navzájem, můžeme dosáhnout rozvoje celé komunity a oboru jako takového.

Pro všechny, kteří s námi souhlasí a rádi věnují svůj čas sdílení a vzdělávání ostatních, pravidelně otevíráme možnost přidat se k našemu lektorskému týmu.

Jaké role obsazujeme?

Řečník

HR Vás baví a naplňuje? Zavedl/a jste ve firmě něco, co skvěle funguje, a může inspirovat ostatní? Pojďte s námi jednorázově či častěji sdílet své zkušenosti formou #suHR webinářů či setkání!

 Lektor

Máte 5 a více let zkušeností v některé z oblastí HR a chcete ji předat juniornějším kolegům? Připojte se k síti #suHR lektorů a školte s námi naše akademie, kurzy a další vzdělávací programy.

Mentor

Chcete se kontinuálně a po delší dobu věnovat juniornějšímu kolegovi, předávat mu zkušenosti a konzultovat konkrétní situace z praxe? Připojte se k síti #suHR mentorů. Více o našem mentoring programu najdete na www.suhr.cz/mentoring.

Expert

Máte 10 a více let zkušeností v HR a cítíte, že je chcete sdílet a vzdělávat tak ostatní? Připojte se ke komunitě našich Expertů a školte s námi naše pokročilé vzdělávací programy.

Naším cílem je vytvořit síť specialistů, kteří mají chuť sdílet s komunitou, kvalitně o ně pečovat a pravidelně vzdělávat. Našim stálým řečníkům, lektorům, mentorům a expertům poskytujeme zdarma:

  • Akademii prezentačních dovedností – 4 lekce, 1 měsíc a spousta praxe
  • Balíček školení o mentorování, koučování, zpětné vazbě a leadershipu
  • Další pravidelná školení a tréninky

Nesmírně děkujeme všem, kteří jsou v tom s námi! 

3000+
členů komunity
60
vzdělávacích akcí
200+
školitelů
2000
studentů

Bylo to pro mě velmi přínosné, zkusila jsem si online lektorovani, spolupraci s druhou lektorkou. Byl to pro mě krok z komfortni zony, za který jsem moc vděčná.

Moc ráda jsem se podělila o své zkušenosti a když jsem slyšela u zakončení, že už někteří účastníci aplikují poznatky v praxi, tak to přesně splnilo mé očekávání.

První mentoringové setkání proběhlo výborně, jsem nadšená z mentee, která mi byla vybrána. Děkuji za skvělé propojení, zatím jsem velmi spokojena.

předávání znalostí a spolupráce se studenty
pravidelná školení
networking s HR profesionály
vzdělávací a akce a konference zdarma
VIP komunita školitelů
Potřebujete více informací?
Moc rádi se spojíme a přiblížíme, jak může naše SPOLUpráce vypadat.