Sdílejte s námi

Máte chuť sdílet s komunitou HRistů své zkušenosti, znalosti a dovednosti? Pomoci jim posunout se v kariéře i osobnostně a otevřít jim nové obzory? Pojďte s námi sdílet a vzdělávat! 💛

Staňte se #suHR Řečníkem! 

HR Vás baví a naplňuje? Zavedl/a jste ve firmě něco, co skvěle funguje, a může inspirovat ostatní? Pojďte s námi jednorázově či častěji sdílet své zkušenosti formou #suHR webinářů či setkání!

Staňte se #suHR Lektorem!

Máte 5 a více let zkušeností v některé z oblastí HR a chcete ji předat juniornějším kolegům? Připojte se k síti #suHR lektorů a školte s námi naše akademie, kurzy a další vzdělávací programy. 

Staňte se #suHR Mentorem!

Chcete se kontinuálně a po delší dobu věnovat juniornějšímu kolegovi, předávat mu zkušenosti a konzultovat konkrétní situace z praxe? Připojte se k síti #suHR mentorů. Více o našem mentoring programu najdete na www.suhr.cz/mentoring.

Staňte se #suHR Expertem!

Máte 10 a více let zkušeností v HR a cítíte, že je chcete sdílet a vzdělávat tak ostatní? Připojte se ke komunitě našich Expertů a školte s námi naše pokročilé vzdělávací programy.

Chcete-li se zapojit do jedné či více rolí, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím registračního formuláře.

Naším cílem je vytvořit síť specialistů, kteří mají chuť sdílet s komunitou, kvalitně o ně pečovat a pravidelně vzdělávat. Našim stálým řečníkům, lektorům, mentorům a expertům nabízíme zdarma

  • #suSpeaker akademii prezentačních dovedností – 4 lekce, 1 měsíc a spousta praxe
  • Balíček školení o mentorování, koučování, zpětné vazbě a leadershipu
  • Další pravidelná školení a tréninky

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na michaela@suhr.cz.

Těšíme se na společné vzdělávání!

Michaela & #suHR tým