Akademie: Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

V praktické online Akademii se naučíme, jak vybudovat a udržet dynamické vzdělávací prostředí, které podporuje růst a rozvoj týmu a celé organizace. Ukážeme si, jak na strategii vzdělávacích aktivit, využití AI ve vzdělávání i na to, jak měřit a ověřit úspěch vzdělávání ve firmě.

Chci se registrovat
25+
hodin studia
10+
zapojených profesionálů
2
case studies
materiály & checklisty
diskuze & networking

Za dva měsíce se naučíte propojovat vzdělávací aktivity s byznysovými cíli a strategií firmy. Dokážete měřit efektivitu vzdělávání, pracovat s daty, využívat AI a rozvíjet potřebné kompetence prostřednictvím kvalitního vzdělávání.

Pojďte do toho s námi.

Témata, která v Akademii probereme:

Role HR ve vzdělávání

V úvodní lekci si vysvětlíme, jakou má HR roli ve vzdělávání a rozvoji (L&D) a to i v situaci, kdy ve firmě žádné L&D oddělení není. Představíme případové studie z různých odvětví a regionů, abychom ilustrovali možnosti aplikace těchto principů v praxi a jejich sladění s firemními cíli a strategiemi. Poskytneme tipy a triky, včetně inspirujících příkladů ze zahraničí, které objasní, jak efektivně začlenit L&D do každodenního fungování organizace.

Tvorba vzdělávací strategie

Během pěti hodin praktického workshopu se podrobně podíváme na to, jak navrhnout a implementovat efektivní strategii vzdělávání ve firmě. Provedeme vás krok za krokem procesem vytváření strategie, od definice cílů a výběru klíčových metrik až po její propojení s celkovou firemní a obchodní strategií. Tento modul zdůrazňuje význam pečlivého plánování a přizpůsobení vzdělávacích iniciativ firemním cílům, aby bylo dosaženo maximálního dopadu.

Formy firemního vzdělávání

Zaměříme se na rozmanité formy firemního vzdělávání a jak je efektivně využít pro rozvoj potřebných kompetencí. Představíme vám škálu možností, od interních a externích kurzů, přes mentoring a koučink, až po interní workshopy a stínování. Detailně prozkoumáme výhody a nevýhody jednotlivých přístupů k vzdělávání, aby bylo možné vybrat nejúčinnější metody pro konkrétní organizaci.

Design vzdělávací akce

Ponoříme se do procesu návrhu vzdělávacích akcí, od počátečního plánování až po realizaci. Projdeme si, jak vybrat vhodného dodavatele vzdělávacích služeb, rozhodnout mezi interním a externím vzděláváním, sestavit rozpočet a efektivně ho spravovat. Také se zaměříme na to, jak odhadnout náklady spojené s různými vzdělávacími iniciativami a jak využít zpětnou vazbu pro další zlepšení a adaptaci vzdělávacích aktivit.

Data-driven Learning & Development

V praktickém workshopu se zaměříme na principy data-driven přístupu k vzdělávání a rozvoji. Probereme, jaké klíčové metriky je důležité sledovat a jaký mají význam pro efektivní L&D strategie. Vysvětlíme, jak měření vzdělávacích aktivit a jejich výsledků přispívá k lepšímu porozumění efektivity a dopadu programů.

Efektivita firemního vzdělávání a aktuální trendy

Zaměříme se na hodnocení efektivity firemního vzdělávání a integraci nejnovějších trendů do vzdělávacích strategií. Prozkoumáme metody a nástroje pro měření účinnosti vzdělávacích programů, ukážeme si, jak využít AI ve vzdělávání a také na to, jaké další trendy by nám neměly uniknout.

Koho v akademii potkáme?

Pojďte s námi objevovat důležitost rozvoje a vzdělávání.

Často se ptáte a my moc rádi odpovídáme.

Jak se můžu na Akademii přihlásit?

Stačí vyplnit registrační formulář. Obratem Vám na e-mail pošleme všechny nezbytné detaily a informace k platbě.

Kam se obrátit pro doplňující dotazy ohledně Akademie?

Pokud jste tady nenašel/nenašla odpověď na svou otázku, určitě se nám ozvěte na [email protected].

Je vhodné Akademii absolvovat jako úplný nováček bez praxe?

Ano, jsme připraveni na ty, kteří se vzdělávání a rozvoji zaměstnanců ještě nezabývali. 🙂 Vysvětlíme si vše od úplných základů.

Jak moc je Akademie časově náročná?

Potkávat se budeme každé úterý večer a neděli dopoledne, k tomu nás čekají dvě case studies a networking.

Jak a kde bude Akademie probíhat?

Akademie bude probíhat online.

Nabízíte nějakou slevu rodičům či studentům?

Na Akademii máme alokovaných několik míst pro stipendisty, to mohou být rodiče na rodičovské, studenti, nezaměstnaní a kdokoli, kdo si nemůže dovolit zaplatit celou cenu Akademie. Žádost o stipendium je součástí registračního formuláře.