Videokurz: Jak připravit a zrealizovat AC a DC

Chcete mít jistotu, že vybíráte ty správné talenty nebo že vaše zaměstnance rozvíjíte v tom, co opravdu potřebují? Základem pro dobrá rozhodnutí o lidech jsou data, kterými je můžete podložit. A jednou z cest k nim může být realizace výběrových assessment center (AC) či rozvojových development center (DC).

Chci se přihlásit
90 minut
vzdělávacího obsahu
tipy, triky, postupy
z reálné praxe ve firmách
videokurz můžete
absolvovat kdykoli

Na co se v kurzu zaměříme?

  • Vysvětlíme si, kdy je vhodné AC/DC využít a jakou podobu mohou mít.
  • Naučíme se krok po kroku, jak AC /DC připravit a zrealizovat. Projdeme společně celým procesem a získáme praktický návod,  jak nad celou přípravou a realizací přemýšlet. Ukážeme si, co funguje dobře, na co si dát pozor a co v celém procesu určitě nevynechat.
  • Vysvětlíme, jak zajistit kvalitu celého programu tak, aby nám přinesl přesně to, co od něj očekáváme.
  • Ukážeme si, jaké jsou základní předpoklady pro kvalitní AC/DC a jak by hodnotitelé měli přistupovat k pozorování a vyhodnocování získaných informací.

S kým se v kurzu potkáme?

Anna Hanzlíková

Anna je psycholožka působící v oblasti psychologie práce a organizace. Na své dosavadní pracovní cestě působila jako kariérní poradkyně, HR specialista i jako psycholožka v náboru v interním HR. Aktuálně je konzultantkou ve společnosti SHL a posunula se tím do externího poradenství. Při všech svých pracovních zkušenostech měla možnost připravovat a realizovat assessment a development centra (AC/DC) a nyní dokonce školí zástupce firem, jak na to.

Zastává důležitost rozhodování se na základě dat a využívání ověřených a vědecky podložených nástrojů, která tato data mohou přinést. Ráda také pracuje s psychodiagnostikou, která se s AC/DC velmi dobře kombinují.   

Web - fotky-18

Pro koho je kurz vhodný?

Naučte se připravovat a realizovat AC a DC.

Často se ptáte.

Kdy dostanu přístup do kurzu?

Ihned po zaplacení Vám dorazí email s odkazem na videokurz. 🙂

Jak dlouho budu mít ke kurzu přístup?

K videokurzu budete mít přístup 6 měsíců od zaplacení.

Co když jsem nenašel/nenašla odpověď na svou otázku?

Napište nám prosím na info@suhr.cz. Jsme moc rádi k dispozici pro případné další dotazy. 🙂