Leadership program

Během 5 měsíců se naučíme strategicky rozhodovat, pracovat s vlastní sebehodnotou a profesním sebevědomím, vyjednávat, řešit konflikty, opřít svá tvrzení o čísla a výsledky a především vést tým a být schopnými HR lídry.

Harmonogram programu

Za 5 měsíců, 70 hodin studia, 7 hodin mentoringu a více než 20 hodin vlastní i týmové práce se naučíme fungovat v rolích strategických partnerů a lídrů pro své kolegy i vedení.

6
offline workshopů
70+
hodin vzdělávání
7
hodin mentoringu
25+
zapojených profesionálů

Témata, která odráží aktuální potřeby.

Lektoři, kteří jdou skutečně do praxe.

Pojďte do toho s námi.

Co o programu říkají naši absolventi?

Pojďte do toho s námi a staňte se skutečnými HR lídry.

Často se ptáte.

Za jak dlouho po registraci se mi ozvete?

Většinou odpovíme do dvou dnů, nejpozději do týdne. Pokud by se po týdnu nic nedělo, ozvěte se nám prosím na [email protected].

Nabízíte slevy pro rodiče či nezaměstnané?

Na program máme alokovaných několik míst pro stipendisty, to mohou být rodiče na rodičovské, studenti, nezaměstnaní a kdokoli, kdo si nemůže dovolit zaplatit celou cenu. Žádost o stipendium je součástí registračního formuláře. Také je možné si částku za program rozdělit do tří plateb, tuto možnost lze také vybrat v registračním formuláři. 🙂

Jak a kde bude program probíhat?

Leadership program kombinuje online a offline prostředí. Stěžejních je šest praktických sobotních offline workshopů vždy jednou za měsíc, které navazují na 7 online lekcí a 6 individuálních setkání s mentory. Více informací a kompletní harmonogram s termíny sdílíme v sylabu.

Kam se obrátit pro doplňující dotazy?

Moc rádi všechny dotazy zodpovíme na [email protected].