HR služby pro firmy

Jsme tu pro všechny menší firmy, startupy a neziskové organizace, které potřebují nastartovat své HR.
Dokážeme nastavit strategii a procesy, pečovat o zaměstnance a založit HR oddělení, najít vhodné členy týmu a následně je i proškolit.

Dlouhodobě se snažíme o to, aby byla péče o zaměstnance na prvním místě. Věříme, že jen tak je možné dosáhnout kvalitních služeb a produktů, spokojených zákazníků a prosperující firmy.

Pro všechny, kteří vnímají své zaměstnance jako klíčové, jsme tu, abychom společně nastartovali či zefektivnili HR procesy, kvalitní péči o zaměstnance a zdravou firemní kulturu.

S čím můžeme pomoci?

Jste startup či menší firma a s HR teprve začínáte? Potřebujete pochopit, co vše HR obnáší, a co vlastně potřebujete?

Jsme připraveni Vám pomoci!

Jsme tu pro všechny, kdo potřebují nastavit či revidovat HR strategii tak, aby ve firmě HR agenda fungovala a všichni zaměstnanci i vedení společnosti byli spokojeni.

Potřebujete na pár hodin týdně ve firmě HR managera, ale zatím to úplně nevidíte na klasický úvazek?

Chcete celou HR agendu nebo její část outsourcovat na externí tým?

Moc rádi s tím ke spokojenosti všech ve Vaší společnosti pomůžeme.

Potřebujete jednorázově zkonzultovat HR problematiku ve Vaší společnosti? Nastavujete první personální proces, sestavujete HR tým, řešíte agendu, na kterou oceníte externí pohled?

V rámci této formy spolupráce se propojíme na jednorázovou konzultaci konkrétního problému, na základě které pro Vás připravíme akční kroky a návrhy řešení.

Chcete mít kvalitně proškolené HR oddělení a uspořádat školení přímo ve Vaší společnosti? Moc rádi Vám s tím pomůžeme!

Připravíme kvalitní školení na míru přímo pro Vaše zaměstnance plné praktických tipů a sdílení zkušeností. Školíme všechna HR témata (od employer brandingu, sourcingu, recruitmentu, přes odměňování, learning & development, až po offboarding a zákoník práce).

Jaké formy vzdělávacích programů můžeme nabídnout?

  • Několikahodinnové či celodenní workshopy
  • Několikaměsíční akademie
  • Mentoring program

Čím se v rámci každé služby řídíme?

  • Posloucháme. Je pro nás důležité znát Vaši společnost, Vaše hodnoty, misi, zaměstnance, firemní kulturu. Věříme, že jen tak jsme schopni kvalitně a efektivně nabízené služby dodat.
  • Spolupracujeme. Každá služba je upravitelná podle toho, na čem se společně dohodneme. Je možné, že potřebujete něco trošku jiného, než jsme v tomto výčtu specifikovali, to je naprosto v pořádku. Jsme připraveni vše upravit podle toho, jak bude potřeba.
  • Podporujeme. Jsme parťáci! Ve Vašem rozhodnutí začít či zkvalitnit Vaše HR služby Vás naprosto podporujeme. Věříme, že jen tak bude ve společnosti více spokojených zaměstnanců a kvalitních firem se zdravě nastavenými firemními kulturami.
  • Jsme partneři a spolupracujeme dlouhodobě. Pokud jsme naši spolupráci odstartovali nastavením HR strategie, moc rádi Vám v dalším kroku doporučíme kandidáty na první HR pozici a následný interní HR tým budeme pravidelně školit.

Jak postupujeme?

Začínáme úvodní konzultací

Cítíte, že je potřeba začít komplexně řešit HR agendu? V první fázi se domluvíme na společné schůzce či callu, na kterém si specifikujeme Vaše aktuální potřeby.

Specifikujeme Vaše potřeby

Na úvodní konzultaci probereme, jaká je Vaše aktuální situace, co je prioritně potřeba pokrýt a jaký by měl být cíl naší SPOLUpráce. My doplníme naše zkušenosti a poradíme, jak začít.

Představíme akční kroky

Po úvodní konzultaci představujeme akční plán a konkrétní kroky k našemu společnému cíli - společnost, která je leaderem na trhu, díky zaměstnancům šťastným v práci.

Jsme #peoplefirst

Pomáháme Vám tvořit společnost se zdravou firemní kulturou a kvalitně nastavenými HR procesy.