Letní kurz HR digitalizace

V praktickém kurzu HR digitalizace se naučíme zefektivnit naši práci pomocí AI a dalších vhodných digitálních nástrojů. Během workshopů a case studies z firem si ukážeme, jak digitalizovat HR procesy, zavést paperless HR i to, co si v tomto ohledu můžeme dovolit z hlediska (pracovního) práva.

Chci se přihlásit
19. 8. – 22. 8. 2024
17:00 – 19:00
4 online lekce
záznamy v ceně
zkušenosti
z reálné praxe ve firmách
certifikát a materiály
trvale k dispozici

Během čtyř online lekcí probereme:

AI v HR a jak si zvýšit efektivitu v práci

Cílem první interaktivní lekce je představit praktické tipy na nástroje, které HRistům zefektivní jejich každodenní práci. Podíváme se na to, v jakých oblastech tyto nástroje mohou fungovat a jaký dopad může mít jejich využívání na práci HRistů do budoucna.

Paperless HR - jak na digitalizaci a automatizaci HR procesů

Další lekce proběhne formou workshopu a zaměříme se v něm na to, jak vůbec začít s digitalizací HR agendu a na celkový proces automatizace HR procesů. Na praktických příkladech si ukážeme efektivitu, kterou nám digitalizace může přinést.

Paperless HR - jak na digitalizaci a automatizaci HR procesů

Třetí lekce bude obsahovat case study z reálné firmy. Se zástupkyní firmy si projdeme, jaká je jejich zkušenost s digitalizací HR procesů, s jakými nástrahami se v průběhu ve firmě potýkali i jaké výhody jim digitalizace přinesla. Následně bude prostor věnován diskuzi.

Digitalizace, AI & Pracovní právo

Na poslední interaktivní lekci se podíváme na právní aspekty digitalizace HR procesů. Zjistíme, jaká máme právní omezení v této problematice, a co jsou základní pravidla pro zavedení elektronických podpisů.

Pojďte do toho s námi.

S kým se v kurzu potkáme?

Lukáš Augustín

Lukáš Augustín působí v HR už od roku 2016. Má za sebou zkušenosti napříč téměř všemi HR rolemi od sourcingu, přes recruitment, HR marketing až po současnou roli HR Business Partnera. Stejně tak široký rozhled má i napříč firmami. Začínal ve České Spořitelně, působil v Czechitas a nyní zakotvil v Shipmonku. Během své cesty měl štěstí na neuvěřitelně šikovné lidi, od kterých se toho spoustu naučil. Vedle své HR kariéry také tvoří podcasty. Jeden o zajímavých lidech – Na Pokec a druhý o HR, který nese název RESET.

Eva Jokes

Eva Jokes je součástí firmy Digiskills a jako lektor digitálních dovedností pomáhá rozvíjet tyto kompetence u jednotlivců i firem. Už více než 6 let se věnuje vzdělávání zaměstnanců. Tvrdí, že s každým školením, workshopem či webinářem posouvá nejen znalosti účastníků, ale i své znalosti a dovednosti o kousek dál, a to ji moc baví.

Pavla Slanec

Pavla Slanec pracuje ve společnosti Form Factory na pozici Operations Directora and Board Membera. Má na starosti celé Operations a také People and Culture. Před touto pozicí pracovala 7 let na pozici HR Managera. Měla na starosti projekty, jako je převzetí zaměstnanců v rámci akvizic společnosti, konsolidace mzdové struktury, implementaci docházkového a personálního systému, restruktualizaci společnosti a mnoho dalšího. Ve své současné roli se zaměřuje na budování firemní kultury, efektivní řízení, dávání konstruktivní zpětné vazby a rozvoj zaměstnanců. Je pro ni důležité dávat zaměstnancům najevo, že nejsou jen „řádkem v excelu“.

Tomáš Pauch

Tomáš Pauch nejradši pomáhá start-upům s rozjezdem podnikání a zkušeným podnikatelům s jeho hladkým průběhem bez právních tahanic. Je jako ryba ve vodě ve světě IT, technologií, inovací a businessu, umí nastavit smlouvy, kterým budete rozumět, rvát se za vás před soudy i úřady, a najít řešení i tam, kde na první pohled není. Aktuálně se věnuje i digitálním změnám, které přinesla novela zákoníku práce – novinkám v oblasti digitalizace (elektronického uzavírání a doručování dokumentů) a novým pravidlům pro remote working (home office).

Online kurz plný praktických cvičení a konkrétních příkladů.

Často se ptáte.

Kdy dostanu potvrzení o registraci?

Většinou se ozveme do dvou dnů, nejpozději do týdne. Pokud by se to nestalo, ozvěte se nám prosím na [email protected].

Existuje nějaká sleva pro rodiče na rodičovské?

Pro rodiče na rodičovské a ty, kdo si nemohou dovolit kurz zaplatit, nabízíme možnost stipendia. Stačí nám o tom dát vědět v registračním formuláři a přiložit motivační dopis.

Jak dlouho mi zůstanou záznamy z lekcí?

Všechny záznamy z kurzu budou mít všichni registrovaní účastníci k dispozici po dobu půl roku od skončení kurzu.

Co když jsem nenašel/nenašla odpověď na svou otázku?

Napište nám prosím na [email protected]. Jsme moc rádi k dispozici pro případné další dotazy. 🙂

Chcete vědět o našich nových kurzech a programech?

Odebírejte náš newsletter