#suHR pro rodiče

Fandíme všem rodičům, kteří mají chuť se během rodičovské “dovolené” posouvat a vzdělávat se. Snažíme se je v tom podporovat a vytvářet prostředí co nejvíce komfortní na základě jejich specifických potřeb.

Výhodné vzdělávací balíčky

Balíčky našich vzdělávacích programů, díky kterým získáte praktické zkušenosti a kontakty z oboru, podporu při hledání nové pracovní příležitosti a tipy, jak se po rodičovské co nejdříve uplatnit na trhu práce.

Akademie + kariérové poradenství

V rámci tohoto balíčku nabízíme účast na naší HR akademii včetně kariérového poradenství podle Vašich individuálních potřeb.
Registrace probíhá na emailu [email protected], tam také rádi zodpovíme všechny dotazy.
Cena tohoto balíčku je 9590 Kč. V případě, že jste aktuálně bez práce nebo na rodičovské dovolené, máte nárok na 40% slevu a možnost rozložit si platbu do několika částek.

Akademie + mentoring program + kariérové poradenství

Kompletní balíček pro změnu kariéry přináší ucelený přehled o HR oboru včetně propojení s praxí a sdílení se seniorním HRistou prostřenictvím mentoringových setkání. Součástí balíčku je také individuální kariérové poradenství.
Cena tohoto balíčku je 12990 Kč. V případě, že jste aktuálně bez práce nebo na rodičovské dovolené, máte nárok na 40% slevu a možnost rozložit si platbu do několika částek.