chcuHR

#chcuHR PRO FIRMY

Pro všechny, kteří potřebují vyřešit své HR, je tu #chcuHR!

S čím můžeme pomoci?

Nastavení HR strategie

Jste startup či menší firma a s HR teprve začínáte? Potřebujete pochopit, co vše HR obnáší, a co vlastně potřebujete? Jsme připraveni Vám pomoci!

Jsme tu pro všechny, kdo potřebují nastavit či revidovat HR strategii tak, aby ve firmě HR agenda fungovala a všichni zaměstnanci i vedení společnosti byli spokojeni.

Komu je služba určena?

 • startupům a menším firmám, které zatím HR nenastavovali
 • všem organizacím, které potřebují stávající HR strategii revidovat a získat pohled zvenčí

Jak spolupráce probíhá?

Začínáme úvodní online konzultací, kde probereme, jaká je aktuální situace a kam je potřeba se dostat. Po úvodní konzultaci obdržíte seznam prvních kroků, které v rámci našeho společného cíle ve Vaší společnosti provedeme. Vše budeme průběžně konzultovat, revidovat a upravovat ke spokojenosti všech stran.

Kolik spolupráce stojí?

Úvodní 90 minutová konzultace stojí 2900 Kč. Po konzultaci obdržíte kalkulaci celé spolupráce včetně úkonů, které bude zahrnovat. 


Interim HR manager

Potřebujete na pár hodin týdně ve firmě HR managera, ale zatím to úplně nevidíte na klasický úvazek? Moc rádi s tím ke spokojenosti všech ve Vaší společnosti pomůžeme.

V rámci této služby pro Vás alokujeme HRistu, který bude podle společné domluvy vykonávat roli interim HR managera.

Komu je služba určena?

 • všem firmám, které cítí, že potřebují HR managera, ale potřeba zatím nepokryje větší část klasického úvazku či chtějí tuto pozici vyřešit externě

Jak spolupráce probíhá?

Začínáme úvodní online konzultací, kde si specifikujeme, co přesně od interim HR managera očekáváte a jaké konkrétní úkony je potřeba jeho činností pokrýt. Po úvodní konzultaci máme tři týdny na to najít pro Vás ideálního HR managera.

Kolik spolupráce stojí?

Úvodní 60 minutová konzultace stojí 2590 Kč. Po konzultaci obdržíte kalkulaci celé spolupráce včetně úkonů, které bude zahrnovat. 


Obsazení HR pozic

Potřebujete efektivně obsadit HR roli či role a hledáte kadidáty, jejichž zkušenosti a vědomosti jsou prověřené? Jsme tu pro Vás!

V rámci této formy spolupráce Vás propojíme s kandidáty, kteří prošli naší akademií a dalšími vzdělávacími programy. HRisty v naší síti známe a dokážeme odhadnout, v jaké z rolí se efektivně, kvalitně a dlouhodobě uplatní.

Komu je služba určena?

 • větším i menším firmám, které hledají nové kolegy do HR oddělení (od juniornějších po manažerské pozice)

Jak spolupráce probíhá?

Začínáme úvodní konzultací, na které si specifikujeme požadavky na nového kolegu a okolnosti, za kterých je potřeba, aby byl přijat (termín nástupu, platové podmínky, atd.).

Po úvodní konzultaci Vám doporučíme odpohovorované a ověřené kandidáty.

Kolik spolupráce stojí?

Úvodní 60 minutová konzultace stojí 1900 Kč. Po konzultaci obdržíte kalkulaci celé spolupráce včetně úkonů, které bude zahrnovat.


Školení pro zaměstnance

Chcete mít kvalitně proškolené HR oddělení a uspořádat školení přímo ve Vaší společnosti? Moc rádi Vám s tím pomůžeme!

Připravíme kvalitní školení na míru přímo pro Vaše zaměstnance plné praktických tipů a sdílení zkušeností. Školíme všechna HR témata (od employer brandingu, sourcingu, recruitmentu, přes odměňování, learning & development, až po offboarding a zákoník práce).

Jaké formy vzdělávacích programů můžeme nabídnout?

 • Několikahodinnové či celodenní workshopy
 • Několikaměsíční akademie
 • Mentoring program

Komu je služba určena?

 • všem organizacím, kterým záleží na svých zaměstnancích a věří, že vzdělávání HRistů je pro to velmi důležité

Jak spolupráce probíhá?

Nejprve si potvrdíme, co přesně pro Vaše zaměstnance potřebujete, jakou formu školení preferujete a co by mělo být výstupem školení. Následně se dohodneme na termínu a vzdělávací program zorganizujeme.

Kolik spolupráce stojí?

Zde je cena výstupem individuální domluvy s danou společností na základě preferované formy, obsahu, tématu i účastníků školení.


Co je ještě dobré vědět:

Čím se v rámci každé služby řídíme?

 • Posloucháme. Je pro nás důležité znát Vaši společnost, Vaše hodnoty, misi, zaměstnance, firemní kulturu. Věříme, že jen tak jsme schopni kvalitně a efektivně nabízené služby dodat.
 • Spolupracujeme. Každá služba je upravitelná podle toho, na čem se společně dohodneme. Je možné, že potřebujete něco trošku jiného, než jsme v tomto výčtu specifikovali, to je naprosto v pořádku. Jsme připraveni vše upravit podle toho, jak bude potřeba. 
 • Podporujeme. Jsme parťáci! Ve Vašem rozhodnutí začít či zkvalitnit Vaše HR služby Vás naprosto podporujeme. Věříme, že jen tak bude ve společnosti více spokojených zaměstnanců a kvalitních firem se zdravě nastavenými firemními kulturami.
 • People first. Myslíme si, že spokojení zaměstnanci jsou nejvíc. Bez nich není produkt ani zisk. Společně se o ně postaráme tak, jak si zaslouží.💛

Po neziskové organizace

Starat se o zaměstnance a zkvalitňovat firemní HR služby může být pro neziskové organizace ještě náročnější a často z finančních důvodů nemožné. Pro neziskové organizace proto nabízíme všechny naše služby za poloviční ceny, jednorázové konzultace úplně zdarma.


#chcuHR PRO KANDIDÁTY

Hledáte práci v HR? Chcete změnit kariéru a zjistit, co práce v HR obnáší? #chcuHR je tu pro Vás!

S čím můžeme pomoci?

Pro kandidáty nabízíme výhodné balíčky našich vzdělávacích programů, díky kterým získáte praktické zkušenosti a kontakty z oboru, podporu při hledání nové pracovní příležitosti a tipy, jak se jako kandidát co nejdříve uplatnit na trhu práce.

Akademie + kariérové poradenství

V rámci tohoto balíčku nabízíme účast na naší HR akademii včetně kariérového poradenství podle Vašich individuálních potřeb.

Cena tohoto balíčku je 9590 Kč. V případě, že jste aktuálně bez práce nebo na rodičovské dovolené, máte nárok na 40% slevu a možnost rozložit si platbu do několika částek.

Akademie + mentoring program + kariérové poradenství

Kompletní balíček pro změnu kariéry přináší ucelený přehled o HR oboru včetně propojení s praxí a sdílení se seniorním HRistou prostřenictvím mentoringových setkání. Součástí balíčku je také indiviální kariérové poradenství.

Cena tohoto balíčku je 12990 Kč. V případě, že jste aktuálně bez práce nebo na rodičovské dovolené, máte nárok na 40% slevu a možnost rozložit si platbu do několika částek.

Databáze kandidátů

V rámci iniciativy #chcuHR se snažíme o efektivní propojení firem a HRistů. Kandidáty, které firmám doporučujeme, pravidelně informujeme o možnostech vzdělávání, sdílíme jim tipy, jak se připravit na výběrové řízení a jsme jim k dispozici pro konzultace ohledně vhodné kariérní cesty.

Cena zařazení do databáze kandidátů a souvisejících služeb je 990 Kč za půl roku. V případě, že jste aktuálně bez práce, na rodičovské dovolené nebo jste si zakoupil/a jeden z balíčků pro kandidáty, máte nárok na zařazení do databáze zdarma.

Zařazení do databáze probíhá po vyplnění registračního formuláře.

——

Máte otázky? Moc rádi s Vámi probereme vše, co Vás zajímá. Ozvěte se nám prosím na email michaela@suhr.cz. Jsme tu pro Vás!