Webinář: Jak na pracovní právo v náboru

V praktickém webináři se podíváme na aspekty pracovního práva ovlivňující náborový proces. Probereme náležitosti inzerce, nabídky kandidátům, práci s osobními údaji i náležitosti pracovních smluv.

Chci se přihlásit
7. 4. 2024
od 9:00 do 11:00
tipy, triky, postupy
z reálné praxe ve firmách
prezentace a záznam
k dispozici

Co se na webináři naučíme? 

  • Vysvětlíme, jak zákoník práce ovlivňuje celý proces náboru. Zejména se zaměříme na to, co se často v praxi objevuje, ale z hlediska pracovního práva to není (s)právně.
  • Ukážeme si, co můžeme a nemůžeme zmiňovat v inzerátech, a jak by celý proces kolem inzerce měl vypadat. Vysvětlíme, co by měla obsahovat oficiální nabídka práce kandidátovi.
  • Naučíme se, jaké jsou limity zjišťování informací o kandidátech během pohovorů i celých výběrových řízení. Podíváme se také na oblast background checks a referencí.
  • Probereme, jak by ideálně měl vypadat celý proces od práce s kandidáty po uzavření pracovní smlouvy. Ukážeme si, co musí obsahovat pracovní smlouva a jak pracujeme s osobními údaji kandidátů.

Koho na webináři potkáme? 

Jakub Málek

Jakub je řídícím partnerem advokátní kanceláře PEYTON legal a v rámci své advokátní praxe se specializuje především na pracovní právo, ochranu osobních údajů, transakce a právo obchodních korporací.

Na denní bázi poskytuje se svým týmem pracovněprávní poradenství HR ze zejména středních a větších podniků, výjimkou ale nejsou i případy, kdy zastupují zaměstnance či menší společnosti. Pravidelně vede interní compliance projekty v různých oblastech jeho specializace a řeší pro klienty různorodé obchodněprávní případy, zejména v oblasti pracovněprávní a smluvní.

Web - fotky-9

Pro koho je webinář vhodný?

Webinář je vhodný pro začátečníky, kteří mají méně než jeden rok zkušeností v dané problematice.

Naučte se, jak (s)právně nabírat nové zaměstnance.

Často se ptáte.

Jak se připojit na webinář?

Po zaplacení Vám dorazí email s dalšími instrukcemi včetně pozvánky do kalendáře.

Dostanu záznam webináře?

Ano, každý účastník dostane do 24 hodin od skončení webináře jeho záznam, ke kterému bude mít přístup 6 měsíců.

Co když jsem nenašel/nenašla odpověď na svou otázku?

Napište nám prosím na info@suhr.cz. Jsme moc rádi k dispozici pro případné další dotazy. 🙂